Первая в Латвии системабронирования особых предложений гостиниц

117

50

Отели

Пакеты

Вопросы

Kas ir HotHotPack.com?

Mēs esam izveidojuši Latvijā pirmo viesnīcu īpašo piedāvājumu rezervācijas sistēmu tiešsaistes režīmā, lai mūsu klientiem būtu ērti atrast sev piemērotāko brīvdienu piedāvājumu un to norezervēt. Izvēlēto piedāvājumu jūs varat rezervēt konkrētam datumam. Jums vairs nav nepieciešams papildus sazināties ar viesnīcu, lai pārbaudītu pieejamību sev vēlamajā dienā.

Kā notiek rezervācijas process?

Rezervācijas process ir ļoti ātrs. Kad esat atradis sev piemērotāko brīvdienu piedāvājumu, pārbaudiet tā pieejamību kalendārā. Gaišākas krāsas datumi ir pieejami, tumšākie – aizņemti. Ieklikšķiniet sev vēlamajā datumā, ja tas ir pieejams un nospiediet „Pārbaudīt pieejamību”. Izvēlieties attiecīgo daudzumu un turpiniet ar „Rezervēt”. Nākamajā rezervācijas solī ievadiet informāciju par sevi, pēc tam to vēlreiz pārbaudiet. Variet pabeigt rezervāciju veicot maksājumu ar bankas karti.

Kad apmaksa ir veikta, jūs saņemsiet apstiprinājuma vēstuli uz norādīto e-pastu. Šajā pašā brīdī konkrētā viesnīca ir saņēmusi visu informāciju par jums un jūsu izvēlēto atpūtas pakalpojumu.

Jums vairs nav nepieciešams sazināties ar viesnīcu, jo jūsu ierašanās ir apstiprināta!

Vai ir iespējams norēķināties skaidrā naudā?

Šobrīd mēs piedāvājam norēķināties ar bankas kartēm (VISA, VISA Electron, Mastercard, Maestro, American Express). Mēs sadarbojamies ar FirstData un vadošajām bankām, lai garantētu drošu maksājumu veikšanu.

Drīzā nākotnē ir plānots izveidot norēķinu sistēmu, ar iespēju maksāt uz vietas viesnīcā.

Vai rezervāciju var atcelt, ja mani plāni mainās?

Rezervācijas ir garantētas un nav atgriežamas. Tomēr rūpējoties par saviem klientiem, mēs darīsim visu, lai samainītu brīvdienu piedāvājumu izmantošanas datumus, ja jūsu ceļojuma plāni mainās. Droši sazinieties ar mums, mēs atradīsim jums vispiemērotāko risinājumu!

Vai iespējams rezervēt vēl citus pakalpojumus šajā viesnīcā?

Jūs variet rezervēt arī citus pakalpojumus konkrētajā viesnīcā. Šim mērķim variet izmantot lauku „Īpašas prasības” (rezervācijas otrajā solī), vai arī rakstīt mums uz info@hothotpack.com. Aicinām jūs sazināties ar mums, lai noskaidrotu papildu iespējas jūsu izvēlētajā viesnīcā!

Labdien, nopirku kuponus akvaparkam ar nakšņošanu XY Hotel. Vai iepriekš man ir jārezervē arī viesnīca, vai pērkot šo kuponu Jūs reģistrējat vietu viesnīcā? Kur varēsim iegūt biļetes uz akvaparku?

Faktiski, veicot pirkumu/rezervāciju, jūs uzreiz arī veicāt rezervāciju izvēlētajam pakalpojumam sev vēlamajā datumā. Citiem vārdiem sakot, viesnīcu jūs jau pats norezervējāt, veicot pirkumu.
Akvaparka biļetes saņemsiet viesnīcā. Pierakstīšanās laiks viesnīcā ir no plkst. 14:00. Taču ja vēlaties akvaparku apmeklēt pirmajā dienā, tad biļetes variet izņemt arī pirms pierakstīšanās viesnīcā (kaut 9:00 no rīta).